İME ELEKTRİK MÜHENDİSLİK LTD ŞTİ. Elektrik & Elektronik Tesisleri Tasarım ve Kurulum Sistemlerinde uzun yıllar çalışmış, bilgi birikimleri tecrübeye dönüşmüş kişiler tarafından kurulmuş, Proje ve Taahhüt Hizmetleri veren bir şirkettir.

Amacı; Elektrik & Elektronik Sistemlerinde, ihtiyaca yönelik tasarımlar geliştirip, aynı paralellikte ilgili sistemlerin kurulumunu sağlamaktır. Yaptığımız tüm çalışmalarda, ergonomik tasarım ve tesislerinverimliği öncelik kriterlerimizi oluşturmaktadır.

İME; Elektrik & Elektronik sistemlerinde, Projelendirme, Danışmanlık Kurulum ve Teknik Servis hizmetlerini üretmeye 1996 yılında başlamıştır. İME, üretmiş olduğu hizmetlerde, fayda/maliyet performansını, amortisman sürelerini dikkate alarak tesislerin verimlilik eğrisine olumlu katkılar oluşturmaktadır.

İME bilgi ve tecrübesi ile sürekli, güvenilir, kalıcı hizmetler üretmeyi ilke edinmiştir. Bu anlayışı ile Özel Sektör Kuruluşları ağırlıkta olmak üzere, Fabrika, Hastane, Otel, AVM, İş merkezleri ve Özel Konutlar gibi ileri teknoloji gerektiren yapıların tüm Elektrik & Elektronik Sistemlerinin proje ve uygulamalarını başarı ile tamamlamış ve tamamlamaya devam etmektedir.

“Profesyonel çözümler ancak deneyimlerle gerçekleşir ve müşteri memnuniyeti gerektirir” anlayışımız her geçen gün daha da güçlenmektedir.
Sizde projelerinizin sonuçlarını yatırım yapmadan görmek istemez misiniz?